Záručná doba auto umyvárne?

Na naše auto umyvárne poskytujeme záruku po dobu 24 mesiacov. Počas tejto doby podlieha autoumyváreň výlučne nášmu servisu. Po uplynutí záručnej doby poskytujeme aj pozáručný servis na autoumyváreň. Naši technici sú Vám k dispozícií každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 hod. .

Servisné prehliadky autoumyvárne

Auto umyváreň podlieha pravidelným servisným prehliadkam, aby bol zabezpečený kontinuálny a bezproblémový chod autoumyvárne. Na tomto princípe je postavená naša záruka na Vašu auto umyváreň, preto každé 3 mesiace naši technickí pracovníci zrealizujú platený servis Vašej autoumyvárne. Cena za servis autoumyvárne závisí od počtu stanovísk autoumyvárne.

Spotreba chémie

Nedá sa jednoznačne povedať ako často je potrebné meniť chémiu. Spotreba chémie je individuálna od počtu umytých automobilov a nastavení dávkovania chémie, ktoré záleží od investora. Investor môže vo svojej autoumývarke používať chémiu od spoločnosti Idea Technic sp.z.o.o alebo inej spoločnosti, avšak musí mať na pamäti, že musí používať chémiu, ktorá sa môže používať v danej technológií a je akceptovaná stranou dodávateľa technológie.

Školenie pre investora autoumyvárne

Naša spoločnosť už viac ako 15 rokov dbá na maximálnu spokojnosť investora. Preto počas preberania autoumývarne zaškolujeme investora v oblasti prevádzky a údržby autoumývarne, aby bola zabezpečená plynulá prevádzka autoumývarne.

Pomôžeme zrealizovať
Tvoj Biznis

Pošlite nám otázku
mtAutomaticmtAutomatic
Táto stránka používa cookies na poskytovanie služieb najvyššej úrovni. Ďalšie použitie lokality znamené, že súhlasíte s ich používaním.