19 rokov skúseností

Idea Technik Sp. Z o.o. Vznikla na základe dlhoročných skúseností v oblasti autoumývariek, elektroniky a automatiky. Už od samotného začiatku nášho podnikania sa snažíme uvádzať na trh vysokokvalitné zariadenia vyrobené u vášne tvoriť účinné riešenia. Umývacia technika, ktorú vyrábame, tvorí v značnej miere z veľkého počtu komponentv, ktoré sme sami navrhli a vyrobili, čo nám umožnuje zostať v podstate nezávislí od externých dodávateľov. Našim cieľom bol od počiatkov založenia spoločnosti zavedenie vysokokvalitných zariadení, vytvorených z vášne k vytváraniu efektívnych riešení. Každý deň hľadáme nové možnosti, ako zlepšiť naše služby a výrobky. 


Na základe výzkumných a rozvojových prác, ktoré sme sami realizovali, zavádzame inovatívne technológie a metódy. Vďaka profesionalite a staranie sa aj o ty sebemenšie detaily sa naše autoumývarne vyznačujú skvelým renomé. 

Dlhodobo rozvíjame oblasti podnikateľskej činnosti a aktuálne disponujeme okrem divízie na výrobu zariadení, taktiež divíziu na výrobu technických kontajnerov a ocelových konštrukcií, taktiež divíziu na výrobu vonkajšieho označenia autoumývarne. 

Ako špecialisti v oblasti samoobslužných autoumyvariek zaisťujeme našim klientom výrobok značky mtAutomatic, ktoré sami s hrdosťou používame. 

 

19 rokov skúsenostíPomôžeme zrealizovať
Tvoj Biznis

Pošlite nám otázku
mtAutomaticmtAutomatic
Táto stránka používa cookies na poskytovanie služieb najvyššej úrovni. Ďalšie použitie lokality znamené, že súhlasíte s ich používaním.