Návratnosť bezdotykovej autoumyvárne

Bezdotyková autoumyváreň je podnikanie, ktorý sa vyznačuje pomerne vysokou návratnosťou. Čas, do ktorého sa naša investícia vráti a začne zarábať peniaze, však závisí predovšetkým od umiestnenia, vizualizácie a techniky umývania, ako aj od spôsobu riadenia autoumyvárne.

Aké sú náklady na údržbu autoumyvárne?

Náklady na údržbu autoumyvárky možno rozdeliť do dvoch skupín. Na tie, ktoré vznikajú v súvislosti s umývaním vozidiel (voda, elektrina, odpadové vody, plyn, vykurovací olej a čistiace prostriedky), a na tie, ktoré vznikajú bez ohľadu na to, či je alebo nie je použitá autoumyváreň (nájom, daň z nehnuteľností, udržiavanie čistoty v objekte autoumyvárne , elektrina spotrebovaná na osvetlenie a údržbu zariadení, odmrazovanie podlahy v zime, možná leasingová splátka a malé množstvo vody).

Aká je spotreba vody v autoumyvárni?

Bezdotyková autoumyváreň spotrebuje pri umývaní automobilov asi 10 l / min na jednu stanovisko. Okrem času na umývanie sa určité množstvo vody spotrebuje na technologické procesy, ale náklady na túto vodu sú z hľadiska celkovej spotreby zanedbateľné.

Aké sú náklady na postavenie umývarky?

Celkové náklady závisia od lokalizácie pozemku a stavu pozemku (inžinierske siete, tvar pozemku, prístupové cesty atď.) V počiatočnej fáze možeme určiť, koľko bude stáť autoumývareň spolu s konštrukciou a základovou doskou. Ostatné náklady záležia od počtu stanovísk. Kontakujte nás pre cenovú ponuku autoumývarne.

Pomôžeme zrealizovať
Tvoj Biznis

Pošlite nám otázku
mtAutomaticmtAutomatic
Táto stránka používa cookies na poskytovanie služieb najvyššej úrovni. Ďalšie použitie lokality znamené, že súhlasíte s ich používaním.